Today Is The Day v Klubu 007 Strahov

Tahouni metalového undergroundu Today Is The Day vystoupí 30. listopadu 2015 od 19:00 hodin v Klubu 007 Strahov.
Večer, kterej je svátkem pro každou temnou duši. Metalista, punkáč i hardcorista na kopci na jedný lodi. Steve Austin, persóna obávanější než Dwid Hellion. 23 let taženej koráb napříč těma nejhnusnějšíma bažinama. K tomu předkapely v podobě nejpálivějších italskejch špaget GRIME a kutnohorskejch spratků PRAY FOR DEATH.

TODAY IS THE DAY (Orland, Maine, US)
www.todayistheday.us

Nezařaditelnej underground. Psychopatickej Steve Austin, neurvalej vizionář obávanější než Dwid Hellion. Kapela, bez který by asi neexistovali Mastodon, Converge nebo Deadguy. Nebo by minimálně zněli uplně jinak. Je to metal s hardcorovu dřevností. Hardcore s metalovým kopnutím do břicha. KEN Mode natažený na skřipci, rány posypaný solí. Každá deska je trpká jako nevěra maniakání přítelkyně, který se nedokážete zbavit.

GRIME (Trieste, IT)
grime666.bandcamp.com

Grime666. Satanovo numero si do adresy na bandcampu může dát každej. Ale při poslechnutí první porce těhlech italskejch deviantů je vám jasný, že tři šestky v tomhle případě nejsou jen číslo. Zhudebněná ďáblova modlitba, nejtvrdší kapela na italský scéně, špagety, kam se převrhla nádoba s chilli.

PRAY FOR DEATH (Kutná Hora, CZ)
bandzone.cz/PrayForDeath

„Dík jak svině, dneska se najebu“, odepsal Mao po potvrzení tohohle večírku. Je skvělý vědět, že jste s někym na jedný lodi. Agresoři z Kutný Hory, který drásaj nervy slušnejch čechů už nějakej ten pátek. Celý je to za hranicí příčetnosti a ještě dál. Neurotický spratci, kterejm už dávno neni patnáct.

Nekuřácká akce, děkujeme.

Vaše názory

komentáře