The Penske File v Praze

The Penske File prokopnou spolu s Dead Letters buben

Skotové a Irové tvoří v kanadském Burlingtonu téměř polovinu místní populace. Proto vás asi moc nepřekvapí, že The Penske File zní jako syrovej mix Flogging Molly a The Skids. S harmonikou. V Praze se představí 12. 3. 2016 v 19:30 spolu s pohrobky po legendami obestřených Anyway, mělnickejma Dead Letters.

THE PENSKE FILE /CAN/
https://thepenskefileband.bandcamp.com/

Kanadskej punkrock měl vždycky svý čestný místo. Ať už jde o Alexisonfire, Brutal Youth, The Flatliners, Dayglo Abortions, Fucked Up, Nomeansno, Propagandhi atakdále, vždycky si můžeš bejt jistej, že nálepka „punkrock, Canada“ je garancí určitýho standardu. The Penske File si navzdory slušnýmu zástupu místních vzorů jdou vlastní cestou a jejich poslední dvě řadovky jsou nekompromisnim zářezem do pažby přímočarýho punkrocku. Kudrlinky ani secvičenou choreografii nečekej, na to jsou tu jiný figuríny.

DEAD LETTERS /CZ/
http://bandzone.cz/deadletters

Pohrobci po v mnoha kruzích legendárních Anyway. V roce 2013 jejich desku „The Devil’s Gonna Make Some Noise“ Hoges z Kids And Heroes označil za tuzemský album roku. Živelnej punkrock se dá hrát i po čtyřicítce – a možná až v tý době dostane pořádný koule. Rock’N’Roll never dies!

Vstup 150 CZK / Kouřit se nebude

Facebook event: https://www.facebook.com/events/1675408206072388/

Vaše názory

komentáře