The Brew

Ve čtvrtek 13. 8. se na Korunní pevnůstce představili českému publiku angličtí kuchaři The Brew. Tahle tříčlenná parta hraje v obsazení Jason Barwick – zpěv,kytara, Kurtis Smith – bicí, Tim Smith – basa.

Energické vystoupení téhle partičky nenechalo nikoho chladným. Když se z pódia několikrát ozvalo „Come on!“, před pódiem se sešlo kolem 500 lidí, kteří si tuhle show vychutnávali plnými doušky. Zpívalo se a tančilo. Aby ne, vrátili jsme se do 60. let, kdy světu vládli The Doors, Hendrix a LedZepp. Také jejich písně večer zazněly. Dokonalé podání „Break on through“ mi vehnalo slzy do očí. V průběhu jejich dvouhodinového setu byla slyšet převážně jejich tvorba.
Musím se vrátit ke Kurtisovi Smithovi, který je famózním bubeníkem! To, co předváděl, bylo až neuvěřitelné. Jeho zhruba 10ti minutové sólo všem doslova vyrazilo dech a všechny přítomné dovedlo do extáze. Po chvíli odhodil paličky a začal bubnovat rukama – žádné poklepávání, ale pořádnej nářez! Jeho tatík – basák téhle skupiny musí být právem pyšný!
Jason Barwick se za celý večer nezastavil. Skákal a běhal po pódiu. Energie, která ho poháněla, poháněla bezesporu celou kapelu i publikum. Na téhle kapele je vidět, že když vás to baví a děláte to s chutí, výsledek stojí za to.
Pokud budete mít možnost vidět je někdy v budoucnu, rozhodně si tuhle příležitost nesmíte nechat ujít!
Karolína Jandová

Vaše názory

komentáře