Stane se Joakim Brodén českým SLAVÍKEM????

Joakim Brodén se umístil mezi šesti nominovanými v kategorii Zpěvák v anketě Český slavík!!! Děkujeme metalheads!

 

Když jsme před časem přinesli na webu a facebooku Masters of Rock zprávu, že je možné Joakima podpořit a poslat mu hlas do Českého slavíka, tak to byla z hlediska čtenosti super zpráva. Jen na facebooku Masters četlo zprávu neuveřitelných 178.000 lidí! A jak se zdá, tak i mnoho z vás výzvu vyslyšelo a Joakimovi hlas poslalo. Za to vám patří Joakimův velký Dík!

 

Ať již tuto sobotu výsledky dopadnou jakkoliv, za nás a vás, metalové publikum, je jasné, že Joakim si zaslouží být mezi šesti nejlepšími českými zpěváky. Je sice, jak sám říká, jen polovičním Čechem, který miluje hokejové zápasy mezi Českem a Švédskem, protože se vždy raduje z vítězství a nemůže prohrát :-), ale pro naši národní hrdost udělal více než leckterý „stoprocentní“ Čech. S písničkou „Far from the Fame“ o jediném českém maršálovi Karlu Janouškovi vrátil do „učebnic dějepisu „skutečné národní hrdiny, které letos nejvyšším státním vyznamenáním, řádem Bílého Lva, vyznamenal i prezident České republiky! A ten, kdo chodí na festival Masters of Rock, pro jehož fanoušky Joakim písničku složil, či navštívil samostatný koncert Sabaton u nás, tak zažil ten elekrizující pocit, když při písni „Far from the fame“ se najednou objeví v publiku České národní vlajky, které vlají celou skladbu. A to neuvidíte na žádném jiném koncertu u nás! Takže „ještě jedno pivo“ a dívejte se v sobotu od 20:00 na přímý přenos z Hudebního divadla Karlín, který vysílá TV Nova.

 

PS: Joakima v sále nehledejte, pořadatelé pochopitelně stáli o to, aby na galavečer dorazil, ale bohužel kompletní kapela Sabaton se v tento den musí účastnit největšího světového počítačového festivalu v Dreamhack. Joakim by pochopitelně mnohem raději byl v Praze, jak nám řekl, ale není schopen se ze smlouvy vyvázat. Všem vám moc děkuje za podporu a hlasy a těší se na vás 4. března v pražské Tipsport aréně! O tom, že koncert bude beznadějně vyprodán a stane se největším sólo vystoupením Sabaton není již teď žádných pochyb 🙂

 

img_1636

Vaše názory

komentáře