Satisfvcktion vyráží po dlouhých letech na tour

Satisfvcktion vyráží po dlouhých letech na tour, společně s Loco Loco a vydavají i společný videoklip

 

Českobudějovické legendy SATIFVCKTION se spojili s LOCO LOCO a vyráží na společné turné SAMI SEBOU TOUR 2018. Fanoušci se mohou od března do května těšit na koncerty po celé České republice. Turné navíc neopomene ani sousední Slovensko.

 

 

Satisfvcktion vyráží na turné! Je možné mluvit o něčem opravdu unikátním, protože tahle jihočeská stálice tak neudělala už řadu let. Jejich pódiová prezentace neztratila nic na své energičnosti a kvalitě, která v českých luzích a hájích nemá příliš konkurence. Základním pilířem je melodický a emocemi nabitý vokál frontmana Broni Míky. „Uvědomili jsme si, že máme pořád co nabídnout a hlavně jsme pořád neztratili chuť jít do toho naplno,“ říká k rozhodnutí absolvovat turné bubeník Radim Pígl.

 

Loco Loco je kapelou neméně energickou. Fanoušci ji znají i díky spojení s mnoha dalšími umělci. Nejvýraznějším spojením je společná skladba a předělávka Who´s The King / Kdo je víc s kapelou Dog Eat Dog nebo skvělá skladba Fakoff na koff se Status Praesents. Dále kapele hostovali i Dr. Kary, Mário Bihári, Žántí z Matahari a poslední počin skladba Monstra s kapelou Dymytry je stále čerstvý a vzniklo při společném turné v minulém roce.
Tento rok má kapela Loco Loco v plánu vydat svoji třetí desku, takže se můžete těšit na koncertech i na nové pecky.

 

Turné startuje 9. března 2018  v severočeském Mostě, na svých zastávkách nevynechá hlavní město ani jižní, střední a východní Čechy nebo Moravu a sousední Slovensko. Spolu se Satisfvcktion se na všech koncertech představí pražští Loco Loco se svým mixem screamo, reggae, hip-hopu a punku. Spojení těchto dvou kapel nepochybně znamená jedinečnou pódiovou smršť a neskutečnou dávku energie.

 

K turné navíc vzniká společný song obou kapel, k němuž natočí i klip!

 

Zastávky SAMI SEBOU TOUR 2018:

09/03 Most
23/03 České Budějovice
24/03 Prachatice
04/04 Praha
20/04 Stochov
27/04 Šumperk
28/04 Brno
04/05 Hradec Králové
11/05 Bratislava
12/05 tba
19/05 Kadaň

 

 

 

FB událost se všemi termíny: https://goo.gl/Bc28s1

Satisfvcktion web: www.satisfucktion.cz

Satisfvcktion FB: www.fb.me/satiscz

Loco Loco web: www.locoloco.cz

Loco Loco FB: www.fb.me/kapela.locoloco

 

Vaše názory

komentáře