Rockový Grog slaví 25. výročí

Legendární rocková kapela Grog ze Severní Moravy oslaví letos již 25 let své existence.

Velký narozeninový koncert se uskuteční v rámci Pivních slavností v Bohumíně 17.8.2019. Grog začíná svůj set v 18.30 a muzikanti slibují, že kromě známých hitů zde představí i dvě novinky z připravovaného alba.

Společně s kapelou se na pódiu objeví i kolegové z hudební branže, kytarový mág Andonis Civopulos (Special, Jammy Jack, Legendy se vrací), kytarista Jura Šperl (Limetall, Ingott, ex-Citron) a kytarista a zpěvák Ota Hereš (Alkehol, Törr), takže se můžete těšit na nevšední hudební zážitek. Bohumínský pivovar k této příležitosti uvařil speciální limitovanou edici výročního světlého ležáku, pivo Grog, které bude možno ochutnat pouze na této akci.

Skupina za dobu svého působení vydala 5 studiových alb, na kterých se podílela řada známých umělců, a vystupovala na prestižních hudebních festivalech nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí. Před nedávnem pracovití rockeři vyprodukovali v režii legendy české klipové tvorby, Davida Beránka, videoklip „Pod vlajkou z překřížených hnát“, kde se role kmotrů ujali Ota Váňa z Kabátu a Tonda Rauer z Harleje.

Grog v současnosti hraje ve složení Marcel Blaha (zpěv), Martin Sitek (kytara), Mirek Satora (kytara), Honza „Valda“ Valuštík (basová kytara) a Roman „Malvin“ Horníček (bicí).

Další informace najdete na oficiálním webu kapely www.grog.cz

Vaše názory

komentáře