Primal Fear v Praze

V pátek 12.2. zavítali do Prahy v rámci Ruling Europe tour powermetaloví Primal Fear aby představili svou novou desku RULEBRAKER. Spolu s nimi dorazli jejich krajané Brainstorm a kanadští Striker.

Útulný klub Nová chmelnice zaplnilo zhruba 700 nadšenců power metalu, kteří vytvořili skvělou atmosféru. Jako první se představili kanadští Striker. Abych se přiznal tuto bandu jsem viděl poprvé a hned jsem si je oblíbil. Jejich surový heavy metal připomínající 80-tá léta rozhýbal celý klub. A to vše podpořeno skvělým zpěvem. Mínusem zůstává, jak už to bývá u předskokanů doba jejich působení v tomto klubu. Zasloužili by si hrát déle a myslím si, že o této bandě ještě uslyšíme.

Brainstorm, kteří přijeli představit novou placku Scary Creatures přiložili také nějaké to polínko pod kotel a najednou bylo v klubu vedro jako na pláži. Brainstorm sypal pecku za peckou, dav se bavil a Andy B. Franck exceloval za mikrofonem. Jeho propocená košile ukazovala jaká teplota vládne v celém klubu. Prostě sauna.

A mohl následovat zlatý hřeb večera. Konečně se všichni dočkali Primal Fear. Kapela nově doplněná o Francescem Jovinem ( bicí ) představila některé songy z nové desky a to vše doplnila průžezem celé discografie. Vousatý Ralf jako vždy ždímal své hlasivky a ukázal všem, že je jedním z nejlepších metalových pěvců. Během necelých dvou hodin zazněly pecky jako Seven Seals, Sign Of Fear, Fighting The Darknes, Nuclear Fire, z nových pilotní Rulebraker, Angels Of Mercy, The End Is Near a spousta dalších. To vše zakončeno jako vždy peckou Metal Is Forever.

Pokud tento skvělý metalový večer někdo nemohl navštívit nemusí smutnit. V těchto dnech byla potvrzena účast Primal Fear na letošním Masters Of Rock ve Vizovicích.

Vaše názory

komentáře