Pojeďte s námi na metalovou operu Avantasia

Vážení přátelé, kamarádi. Máme tu pro vás další z oblíbených zájezdů za bigbítem.

A na co se můžete těšit? Zavezeme vás do Bratislavy na další díl metalové opery Avantasia, a to 28. 3. 2016.
S myšlenkou na vytvoření tohoto monumentálního díla přišel Tobias Sammet již v roce 1999. Původně se mělo jednat jen o jednorázovou studiovou záležitost, kdy se Sammet spojil s významnými metalovými zpěváky a svými idoly. Naštěstí pro fanoušky nezůstalo jen u jednoho počinu. Výborný skladatel a frontman skupiny Edguy se pustil do práce, a tak můžeme s napětím očekávat další mistrovský kus z dílny speciálního projektu Avantasia.

Tobias Sammet v poslední době střídal alba Avantasia a Edguy poměrně pravidelně a nejinak tomu bude i tentokrát. Začátkem příštího roku se svou metalovou operou vydá albovou novinku „Ghostlights”, nicméně letos na podzim vyšel EP/singl. V České republice se Avantasia objeví již 16. 3. 2016 v Praze, my ovšem pojedeme do Bratislavy, je to blíž a je to levnější 🙂

A co k tomu říká Tobias Sammet?
„Uplynulých několik měsíců jsem strávil spoustu času ve studiu, jako starý samotář ve sklepě, a tajně pracoval zabrán do něčeho, co mi připadá jako nová – a velice silná – kapitola příběhu Avantasia. Nový materiál je pompézní a energický a i když je dost rozmanitý, každá minuta zní jako Avantasia.”

A na koho se vlastně můžeme těšit, rádi prozradíme. Na koncertě vystoupí Tobias Sammet (Edguy), Michael Kiske (ex-Helloween, Unisonic), Oliver Hartman, Bob Catley (Magnum), Sharon Den Adel (Within Temptation), Sascha Paeth (ex-Heavens Gate) a Jorn Lande.

Zastávky na trase našeho tourbusu jsou Šternberk 14:30, Olomouc 14:45, Prostějov 15:10. Časy odjezdů jsou orientační. Exkluzivní cena za dopravu a vstupenku je 1300 Kč.

Všichni zájemci pište na náš redakční e-mail, použijte kontaktní formulář, nebo volejte 725 393 006.

Těšíme se na vás!

Redakce RMP

[contact-form-7 id=“3741″ title=“Zájezd“]

Vaše názory

komentáře