Do Ostravy míří slavní Within Temptation

Do Ostravy míří slavní Within Temptation

 

Momentálně největší nizozemský vývozní artikl rockového žánru přijede do Ostravy.

Skupina Within Temptation v čele s neodolatelnou Sharon Den Adel se představí jako headliner festivalu Ostrava v plamenech, a to v sobotu 6.srpna v Dolní oblasti Vítkovice.

 

Within Temptation se proslavili díky nevšednímu pojetí rocku v kombinaci s prvky symfonické hudby. Jejich prozatím poslední album „Hydra“ vyšlo začátkem roku 2014 a zaznamenalo historické prodeje také u nás. Podle IFPI bylo ihned po svém vydání nejprodávanějším albem v České Republice. Dosud vydali 6 alb od roku 1997.

 

Within Temptation vezou do Ostravy kompletní koncertní produkci včetně spousty kulis, velkoplošných projekcí, různých elevací a efektů v několika kamionech.

Jak sdělil za pořadatele Patrik Kohut, „těšit se můžeme na plnohodnotný koncertní set trvající téměř 2 hodiny“.

 

Třetí ročník Ostravy v plamenech nabídne celkem 8 kapel, která zahrají mezi pravým polednem a druhou ranní. Festivalový areál bude otevřen návštěvníkům od 11:00.

 

Mezi vystupujícími se objeví také Gus G – současný kytarista doprovodné kapely Ozzyho Osbournea se svými domovskými Firewind.

 

12:00 Forrest Jump

13:00 Doga

14:45 Oberschlesien (Polsko)

16:40 Axxis (Německo)

18:30 Citron

20:20 Firewind (Řecko)

22:10 Within Temptation (Nizozemí)

00:20 Vader (Polsko)

 

Loni se festivalu zůčastnilo více než 4000 fanoušků nejen domácích, ale také z Polska, Slovenska, Maďarska, Rakouska a Německa. Letos pořadatelé očekávají rekordní účast. Zaznamenali zájem fanoušků například z USA, Anglie, Francie, Španělska a také z Izraele.

 

Youtube videa:

Within Temptation – Paradise (What about us?) https://www.youtube.com/watch?v=Dy6MpsDPKts

 

Firewind – Edge of a dream

 

www.ostravavplamenech.cz

 

Within_Temptation-foto-11600-live

Vaše názory

komentáře