Ostrava v plamenech 2016

Ostrava v plamenech 2016 představuje první hvězdu – nizozemské WITHIN TEMPTATION!

 

Mezinárodní rockový festival Ostrava v plamenech  pokračuje svým třetím ročníkem v obvyklém prázdninovém termínu. První srpnová sobota tentokrát vychází na 6.srpna.

Přesně v duchu předchozích dvou ročníků pokračují organizátoři v zavedeném modelu – 7 kapel, z nichž každá představí svůj koncertní program v plné délce, tedy žádná obligátní festivalová best of.

Loňská účast více než 4.000 fanoušků nejen z celého Česka, ale také ze Slovenska, Polska, Maďarska, Rakouska a Něměcka opět potvrdila, že rockový open air festival má v Ostravě své místo.

První potvrzenou kapelou je nizozemská symfonicko – metalová kapela sdružená kolem krásné Sharon den Adel.

WITHIN TEMPTATION patří nejrespektovanějším metalovým kapelám Evropy, která slaví úspěchy take v USA a Japonsku.

Aktuální album Hydra vyšlo loni 31.ledna. Okamžitě se vyšvihlo mezi celosvětově nejprodávanější alba loňského roku a v České Republice se stalo dokonce nejprodávanějším albem vůbec.

Mezi největší hity z něj se řadí duet „Whole world is watching“, který dokonce existuje ve 2 verzích – jedna s Dave Pirnerem, frontmanem amerických Soul Asylum a Piotrem Roguckim z polské kapely Coma a také „Paradise (What about us?)“ s Tarjou Turunen.

Koncerty WITHIN TEMPTATION jsou známé nejen fantastickou muzikou, ale také skvělou vizuální show, kterou ve své kompletní podobě přivezou také do Ostravy.

 

Vstupenky jdou do prodeje v limitované edici 1000 kusů v pátek 13.listopadu za 590 korun. Cena platí pouze do vyprodání. K dostání budou na www.ostravavplamenech.cz a v Infostánku OC Futurum na Novinářské ulici v Ostravě – Mariánských horách

Within_Temptation-foto-2860

Vaše názory

komentáře