Of Feather And Bone zavítá do klubu 007 na Strahově.

Vletět na kole nahej do kopřiv

OF FEATHER AND BONE /US/ + AXIS/US/ + NULLUS SUM/CZ/

22.02.17 / KLUB 007 STRAHOV / 7pm

Když sem si poprvé pustil nový demo denverskejch Of Feather And Bone, vybavil se mi pocit, jakej sem měl, když sem jako malej fracek projel nahej na kole solidní houštinou vzrostlejch kopřiv. Euforie střídá bolest, tělo se vaří v agonii, mozek upadá do limbu. Death jako prase, grind jako kráva. Jeden jedinej ušní bubínek nezůstane ten večer bez úhony.

 

Čistá zkáza. Uhnízdí se vám v hlavě od prvního taktu a zůstane ještě dlouho po tom, co na nástroje sedne prach. Of Feather And Bone obrátili grindcore na černý krovky. Nekompromisní rychlost Napalm Death, brutalita Suffocation a jasnej odkaz na Tragedy. Jako domácí práci doporučujeme nastudovat jejich split s Reproacher, konkrétně Hunted je řezivo jako divoký prase. 

 

Strife, Kickback, Deadguy, Harvest. Trochu špíny z Neurosis, Isis a Buried Alive a ingredience tvoří AXIS. Nekompromisní floridskej hardcore odsuzující dnešní chamtivost. Tohle se nedá popsat, musí se to vidět, bez modřiny z pitu neodcházej, to je jediný platný memorandum. 

 

Nesvatou trojici uzavírají Nullus Sum, jedna z mála tuzemskejch kapel, která stale drží vztyčenej prapor a za jejímž hlukem stojí za to jít.

Info:

  • Klub 007 Strahov
  • Start: 19:00
  • Vstup: 200 CZK – pouze na místě

 

 

FB event: https://www.facebook.com/events/209046376215233/

 

Vaše názory

komentáře