Ňuňu pokřtí ve Flédě debutové album

Brněnská garážovka Ňuňu pokřtí debutové album na Flédě

Brno, 21. února 2017

Na nápisy „Poslouchej Ňuňu“ narážejí Brňané pěkných pár let prakticky kdekoli. Brněnská kapela Ňuňu jde svým fanouškům příkladem a vydává oficiální debutové album, které nazvala Poslouchám Ňuňu. Album vyjde na flash disku v podobě náramku a kapela ho ve velkém stylu pokřtí na Flédě 25. února 2017. Oslavu nové desky podpoří punk-rocková kapela Fancy Foxx a hard rocková partička Aeronaut. O afterparty se postará DJ Cliché.

Rock’n’rollová garážovka Ňuňu se na lokální scéně pohybuje už od roku 2013. Vydobyla si pověst energické trojice s jasným názorem a svérázným smyslem pro humor. Po čtyřech letech existence se kapela, která má za sebou několik neucelených nahrávek a 3 videoklipy, konečně dočkala oficiálního vydání alba. Nahrávalo se v brněnském studiu Indies ve složení Marťas (bicí), Filáč (kytara, zpěv) a Domin (baskytara). Na desce hostoval i Honza Homola z kapely Wohnout. Prostřednictvím serveru Kids and Heroes Magazine kapela pustila ven první singl nazvaný Bezďák. Epický a vtipný text doplňuje klasický rockenrollový nářez a Filáčův přidrzle punkový hlas.

Support přátelům z Ňuňu poskytne punk-rocková kapela Fancy Foxx, která pod vedením charismatické zrzavé kytaristky a zpěvačky odehrála kolem dvou set koncertů po celé ČR i v zahraničí, včetně turné s kapelou Totální Nasazení. Na kontě má dva singly Pro nás dva a Sue Suicide, vítězství v Shockparádě a dva videoklipy. Na jaře bude vystupovat jako support Che sudaka (ESP). Jako druhý předskokan Ňuňu zahraje hard rocková skupina Aeronaut inspirovaná kapelami Black Sabbath, Black Label Society a Ozzy Osbournem.

Ukázky

Ňuňu – Pes – youtube ukázka

Ňuňu – Plnotučná – youtube ukázka

Ňuňu – Zlatovláska – youtube ukázka

bandzone.cz/nunu

Fancy Foxx – Pro nás dva – youtube ukázka

Aeronaut – Foreigner – youtube ukázka

ŇUŇU – křest alba Poslouchám Ňuňu. Support: Fancy Foxx a Aeronaut, Fléda, 25. března 2017, 19:00

Facebook událost
VSTUPNÉ: 100 Kč na místě

Vaše názory

komentáře