Miloš Dodo Doležel je prvním hostem Citronu na turné.

Představujeme prvního „rebela“, který se účastní turné CITRON SOUBOJ REBELŮ Radegast Tour 2016 – Miloš Dodo Doležal! Podívejte se na videorozhovor níže!

 

Miloš Dodo Doležal, podobně jako ostatní zúčastněné legendy, připravil pro turné speciální set, ve kterém zazní pecky hlavně z kultovního alba „Vzhůru přes oceán“. Současně ale dojde i na songy, které dosud naživo nezazněly a budou mít tak svou koncertní premiéru. Dodo v rámci turné SOUBOJ REBELŮ Radegast Tour vystoupí vždy jako druhý v pořadí a v jeho sestavě by nemělo chybět i drobné překvapení.

 

Mrkněte na exkluzivní video rozhovor s Dodem!

https://youtu.be/Imh0MbtRPhA

 

Na turné SOUBOJ REBELŮ se objeví dohromady čtyři legendy českého metalu. Kromě Doda zahraje také J. A. Kronek, který své vystoupení postaví na hitech kapely KERN, a chybět nebude ani Aleš Brichta, který sáhne do minulosti po peckách ARAKAINU. Vrcholem každé ze sedmi zastávek pak bude show ostravské metalové legendy CITRON. Ta současně představí i svou novou desku „Rebélie Rebelů“.

 

Turné “Souboj Rebelů Radegast Tour 2016“ očekávejte v těchto městech:

16.11. – Velké Meziříčí – Jupiter

18.11. – Děčín – SD Střelnice

3.12. – Plzeň – Depo 2015

6.12. – Praha – KD Ládví

10.12.- Brno – Hala Vodova

15.12.- Ostrava – Hala Tatran

17.12. – Zlín – Hala Euronics

Vstupenky si zakupte na www.mastersofrock.cz a v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro, TicketArt a TicketStream.

Vaše názory

komentáře