METAL ALL STARS v Praze

POTVRZENO – 24. dubna 2015

Vstupenky zůstávají v platnosti, více na stránce distributora.

Před megashow METAL ALL STARS zahrají a do varu nás dostanou kapely CAGE a SUPERFIX.

Změnilo se nejen datum tohoto jedinečného koncertu, ale také sestava, která se na Sv. Jiří představí ve Forum Karlín. Je to hodně nadupaná partička. Koneckonců, posuďte sami:  Max Cavalera (ex-Seputura, Soulfly), Geoff Tate (ex-Queensryche, Operation Mindcrime), Dave Ellefson (Magadeth), Ross The Boss (ex-Manowar, The Dictators), Carmine Appice (Vannila Fudge, King Cobra), James LaBrie (Dream Theater), Paul Di’Anno (ex-Iron Maiden), Tim „Ripper“ Owens (ex-Judas Priest, Iced Earth), Vinny Appice (Dio, ex-Black Sabbath), Kobra Page (Kobra and The Lotus). Další nová jména budou přibývat.

Před nimi nám ušní bubínky namasírují a na rachot nás připraví dvě metalové bandy z Kalifornie – pětice CAGE a SUPERFIX. CAGE se na heavy metalové scéně pohybuje už 22 let a v zámoří má obrovskou základnu fanoušků. Hlavně díky melodické heavy / power metalové tvorbě a koncertním show přeplněných energií (IRON MAIDEN nebo JUDAS PRIEST s sebou na turné hned tak někoho nevezmou), stejně jako díky postavě frontmana Seana Pecka, který je aktuálně i hlasem skupiny DEATH DEALER. SUPERFIX je naopak mladou kapelou, ovšem její alternativní hard rock / metal vás polapí od prvních tónů. Hlavní postavou skupiny je Kalen Chase, který několik let strávil s kapelou KORN.

První prosincová sobota bude v Praze patřit monstróznímu projektu METAL ALL STARS a jeho hostům – kapelám CAGE a SUPERFIX. Zažijte nejslavnější metalové muzikanty všech dob během jednoho večera na jednom pódiu!

Vstupenky už od 690,- Kč pořídíte na www.mastersofrock.cz, stejně jako v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro a TicketArt.

Banner_MAS_990x200px.indd

Vaše názory

komentáře