Marked As An Enemy vyměnili zpěváka a posílají do světa nový klip!

Novým videoklipem k písni „Through Your Palms“ se připomíná českobudějovická metalcorová kapela Marked As An Enemy. Jedná se o první počin po výměně zpěváka v létě 2019, kdy se mikrofonu ujal Radek Polánský (exUnravel).

„Through Your Palms je song o sebedestruktivních pocitech. Je to takový kontrast, paradox, kdy člověk moc dobře ví, že jeho existence má negativní dopady na okolí a tím ubližuje druhým. Proto od sebe odhání alespoň ty lidi, kteří jsou mu v životě důležití. Je to takový obraný mechanismus.“, říká o písni Radek.

Through Your Palms je pilotní singl z připravovaného EP, kterým kapela navazuje na předchozí nahrávku Crossroads z roku 2018.

„Od vydání Crossroads jsme prošli velkým vývojem a příchod nového zpěváka to jen potvrdil. Radek do kapely skvěle zapadl a díky tomu vzniklo několik zbrusu nových songů reflektujících posun našeho vnímání skládání hudby a touhy přiblížit se posluchačům nejen hudebně ale i pocitově.” doplňuje kytarista Pavel Kubeš.

Vydání nového EP je plánováno na začátek jara 2020 a opět vyjde pod produkčním dohledem Damiána Kučery ze skupiny Skywalker.

Marked As An Enemy

Radek – zpěv

Pavel – kytary

Francesco – baskytara

Petr – bubny

Vaše názory

komentáře