Koncert Powerwolf ve Zlíně VYPRODÁN!!!!

Koncert POWERWOLF je vyprodán! Přidáváme novou show!

Zlínský koncert powermetalové senzace POWERWOLF, který se koná 6. února, je dnešním dnem beznadějně vyprodán! Ale nezoufejte! Přidáváme další speciální představení, které se bude konat hned den poté a to 7. února! POWERWOLF jako první kapela v historii klubu Masters of Rock Café na tomto místě odehraje „dvoják“!

Říkáte si, čím je to představení tak speciální? Na druhý den vás totiž čeká naprosto odlišný setlist! Díky tomu uslyšíte každý den jiné skladby a zažijete novou show! Pro vás fandy jsme k tomu připravili speciální nabídku. Ten kdo navštíví obě vystoupení, obdrží slevu 150 Kč na přidaný koncert!

Jak slevu uplatnit?
Na první show, která se koná v sobotu 6. února, se zaregistrujete s vaším občanským průkazem u vstupu. Na následující nedělní show díky registraci potvrdíte oprávnění, že jste si v předprodeji zakoupili vstupenku se slevu 150 Kč . Kdo se v sobotu nezaregistruje, bude muset vstupné na nedělní koncert doplatit.

Pokud chcete navštívit nedělní koncert, vstupenky lze zakoupit na www.mastersofrock.cz nebo v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro a TicketArt. K dispozici budou také přímo na místě konání. Standardní cena vstupenky je 690 Kč. Pro ty co jdou na obě show je cena vstupu na nedělní koncert 540 Kč.

WEB_Powerwolf_1170x584px.indd

Vaše názory

komentáře