Kapela Grog vydává nové album

Grog vydává nové album „Mona Lisa ze Stodolní“

 

 

Grog – rocková smečka ze severní Moravy vydala před nedávnem již své páté řadové album „Mona Lisa ze Stodolní“. CD obsahuje 15 tracků a na své si přijdou jak milovníci tvrdých rockových pecek, tak i pomalých balad. Muzikanti nejsou žádní nováčci, na rockové scéně se pohybují již 22 let a na výsledném zvuku je to znát. Bohaté aranže, hutné kytarové rify, melodické refrény, ale hlavně parádně šlapající rytmika. To vše doplněno o kvalitní české texty. Za zmínku stojí i zajímaví hosté, mimo jiné zpěvačka Monika Agrebi a kytarová legenda Andonis Civopulos, který s kapelou již spolupracoval na předešlém albu „Visalaje“. CD je zabaleno v exkluzivně graficky zpracovaném digipacku obsahujícím booklet s kompletními texty všech songů, což jistě potěší srdce nejednoho rockera. Kapela v současnosti hraje ve složení Dalibor „Panther“ Halamíček (zpěv), Martin Sitek (kytara), Mirek Satora (kytara), Honza „Valda“ Valuštík (basová kytara) a Roman „Malvin“ Horníček (bicí).

 

Nenechejte si ujít pořádnou porci kvalitního, našlápnutého rocku. Další informace najdete na oficiálním webu kapely www.grog.cz.

 

MONA LISA ZE STODOLNÍ (seznam skladeb): Grogus ortni, Pod vlajkou z překřížených hnát, Dávno tě znám, Mona Lisa ze Stodolní, 555, Příběh Panthera, Vzdávám se tvým rtům, Blanka, Zlatokopka, Dál mizím s tebou, Tak už máme, co jsme chtěli, Navždy ztracená, Bloudím v tobě dál, Zubatá, Zůstal sám (bonus track)

 

 

Vaše názory

komentáře