Kai Hansen posunul GAMMA RAY o level výš

Frontman a mozek německých GAMMA RAY Kai Hansen posunul svou kapelu o stupínek výš, když rozšířil formaci o pěvce Franka Becka. Podle oficiální zprávy se Kai už necítil ve zpěvu tak silný a povolal do kapely Franka Becka, s kterým měla kapela zkušenost už z minulosti. Turné jsou dlouhá a pokud by mi hlas nevydržel po celou dobu nebylo by to stoprocentní – uvedl Kai a proto je Frank zde. Frank nemá jen skvělý hlas, ale je to dobrý bavič a člověk dodal Kai.

Ten kdo viděl Gamma Ray živě v brněnské hale Semilasso 6.11. v rámci turné 25 Years In Metal, viděl skvělou podívanou. Během dvou hodin zazněly všechny skvělé skladby napříč celou tvorbou kapely, doplněné dvěma hity z dob Helloween. Slyšet I want Out dvojhlasně je skvělým zážitkem. Gamma Ray jsem viděl mnohokrát, ale tento koncert řadím nejvýš. Kapela plná energie se bavila na pódiu, bavila zcela zaplněné Semilasso, které pělo spolu s kapelou všechny známé skladby. Tím Kai dostával více času věnovat se naplno kytaře a věřte, že se vyřádil. Jeho Áčko krásně zpívalo.

Je dobrým zjištěním, že když se dá ješitnost stranou lze dosáhnout vyšších met. Znám spoustu kapel, kterým by podobná změna prospěla a posun dál by byl přínosem, ale nebudu jmenovat.

Ten kdo v Brně nebyl nemusí smutnit. Jak víme z minulosti kapela se k nám ráda vrací a stále má potřebu nás mile překvapovat.

Vaše názory

komentáře