Joakim Brodén děkuje všem, kteří mu poslali hlas do českého slavíka.

Famózní umístění Joakima Brodéna v anketě Český slavík! Vaše hlasy ho vynesly na páté místo v kategorii zpěvák! Frontman švédských SABATON vám nahrál vtipné video poděkování.


Joakim Brodén, kterého tento víkend některá média nazvala „švédským metalovým tankem“, se díky vaší podpoře postaral o čerstvý metalový vítr v anketě Český slavík. Slovíčko „famózní“ ve spojení s jeho umístěním není od věci. V nominaci šesti zpěváků byl jediným, který reprezentoval metalovou muziku a za sebou nechal takové stálice české mainstreamové hudební scény jako Richarda Krajča, Daniela Landu, či Jarka Nohavicu! A to mohl být pro některé pořádný šok. A tak se náš oblíbený zpěvák objevil rozebírán takřka ve všech periodikách, které o něm doposud neměly ani páru. 🙂

Joakim si vaší podpory nesmírně cení, již po oznámení nominaci vám vzkazoval „děkuji vám za každý jednotlivý hlas, oslavíme to 4. března v Praze v Tipsport Aréně! Ještě jedno pivo!“ Sabaton v neděli do pozdních hodin zkoušel ve své zkušebně ve Falunu, neboť jen za pár dní startuje jejich turné v Rusku. Přesto si Joakim po zkouškách udělal čas natočit vám video poděkování a poprosil nás ať vám ho nasdílíme. A pro ty, kteří nebyli před pár lety na Masters of Rock, či nevědí, tak ve videu naleznete i odpověď, proč může být v soutěži českých zpěváků :-). Jinak video je jako vždy vtipné a pro ty, kteří nerozumí dobře anglicky, tak mají možnost si spustit české titulky v pravém rohu dole.

Ještě jednou díky Metalheads, že jste se semkli a podpořili vašeho zpěváka Joakima Brodéna!

Vaše názory

komentáře