IZZI zpěvák skupiny Doga zraněn

Citace a podrobnosti:

„Noc, únava z náročného natáčení a ranní jinovatka udělaly své,“ poznamenává Izzi a dodává: „Koordinátor kaskadérů Martin Hub je obrovský profesionál a věnoval se nám v přípravě stejně jako největším filmovým hvězdám kalibru Russella Crowea, s nimiž spolupracoval. Ale na rychlost a dynamiku jakou převedly Prague Harpies se prostě nedalo lépe připravit.“ Svůj podíl na zranění nese i režisér videoklipu Marek Dobeš, který k tomu říká. „Izzi ve mě má důvěru a tak mi vždy dovolí, abych ho dostal pod tlak. Tentokrát jsme se spolu vydali na samou hranici jeho možností a já doufám, že si zranění nevyžádá delší léčení.“ Režisér ví, o čem mluví. S Izzim spolupracuje od natáčení celovečerní komedie Choking Hazard už potřetí a vždy jde o skutečné hard and heavy natáčení. Při natáčení filmu Choking Hazard drtil Izzimu v zájmu větší věrohodnosti lebku těžkou kopií kameninového popelníku a při natáčení videoklipu Geny nechal členy skupiny viset v zimním počasí hodiny na stromech jen v kožešinách.

Videoklip Od soumraku do úsvitu plně dostál svému názvu. Natáčení probíhalo skutečně od večera do rána, po celou noc. Děj klipu postavený na střetu dvou zdánlivě nevyrovnaných družstev – na jedné straně skupina DOGA, na druhé pak hráčky amerického fotbalu z klubu Prague Harpies a roztleskávačky z Prague Eagles Cheerleadres zaznamenal první klapku za soumraku a tu poslední v časných ranních hodinách. Ale to už se točilo jen se skupinou, protože zpěvák byl díky zranění mimo hru.

Marek Dobeš k frontmanovu zranění dodává: „DOGA jde do věcí vždycky s absolutním nasazením. Minulý klip jsme se spolu s členy skupiny půl roku neholili, abychom dosáhli autentického vzhledu pravěkých mužů, načež jsme běhali před kamerou ve sněhu a mrazu ve zvířecích kožích nebo rovnou nazí. Tentokrát jsem kluky před natáčením podrobil tréninku s legendárním kaskadérem a koordinátorem akčních scén Martinem Hubem, který má za sebou filmy jako Titanic nebo Gladiátor. Ale razanci útočné lajny Prague Harpies se prostě nedalo čelit se zdravou kůží… Věřím, že vazy Izziho lokte jsou jen natažené a Izzi v dubnu pokřtí novu desku Detox už zase zdravý.“ Izzi dodává: „Nelituji toho. Ty záběry, hlavně při zpomalovačkách, vypadají neuvěřitelně dynamicky. V kombinaci s prostřihy dalších kamer to bude paráda. A ostatní kluci z kapely, kteří za mě pak zaskočili, si aspoň na trávníku zkusili, co to je čelit skupině nařachaných fotbalistek a jednomu maniakálnímu režisérovi. Ještě že ho Martin Hub občas při jeho režijních požadavcích přibrzdil, protože jinak by to odnesl nejen loket, ale i moje hlava jako na place našeho společného filmu Choking Hazard“ Kolega z kapely Pepsi ale kontruje: „Tvrdím, že to nebude tak zlé. Před pár lety se Izzi totálně rozsekal na motorové čtyřkolce a vlastně úplně zbytečně, protože tam ani nebyly kamery. V rekordní době byl zase fit. Tady v klipu to má aspoň smysl. Navíc Izzi srůstá rychle…“

V jaké kondici se nyní DOGA nachází, můžeme zjistit už 2. dubna 2015 v Klubu Nová Chmelnice Praha, kde Doga desku i klip pokřtí.

Otřesený_Izzi Izzi_nabíhal_na_touchdown zápas_1 Prague Harpies_Marek Dobeš_Izzi_Martin Hub

Vaše názory

komentáře