Hentai Corporation představí na Flédě aktuální desku

 

 

Hentai Corporation představí na Flédě aktuální desku 

 

 

Thrash rock’n’rollová parta Hentai Corporation přijede v rámci turné Intracellular Pets nám spadla 2018 (kdopak nám ho postaví) 20. března na Flédu. V nové sestavě, resp. se dvěma náhradníky, představí brněnským fanouškům dlouho očekávané druhé album a dokáže, že neztratila nic ze své pověsti jedné z nejkontroverznějších a zároveň nejoriginálnějších kapel domácí scény. Na pódiu je uvedou stonerrockoví The Atavists s novou deskou Lo-Fi Life.

 

 

Divoká pražská pětka Hentai Corporation známá zběsilostí svých živých vystoupení, osobitým humorem, nápaditými instrumentálními linkami a gillanovským vokálem Radka Škarohlída vydala po čtyřech letech své druhé album Intracellular Pets. Na něm dokazuje, že za svůj úspěch nevděčí jenom výstřednímu projevu, ale především vysoce kvalitní řemeslné práci. Všech devět skladeb vyniká silnými refrény, nábojem a lze v nich nalézt inspiraci legendami rocku a metalu, což podtrhuje skvělý hlas Radka. Hentai Corporation opět servírují rokenrol se vším všudy.

 

Na Flédě kapela desku představí po odchodu klávesisty Františka Kouckého se dvěma hostujícími klávesisty, Davem Tichým (Unaffected Evolution) a Adošem Novotným (Cirk LaPutyka, Emma Smetana). „Jedná se zatím o provizorní řešení. Kluci s náma odehrajou koncerty do konce festivalový sezóny a pak se uvidí, co dál. Vytrhli nám trn z paty, protože to všechno bylo poměrně narychlo. Uvidíme, jestli se někomu z nich u nás natolik zalíbí (rozuměj: vydrží s náma lejt, nechcípne a nedokope nás…), že u nás bude chtít zůstat, nebo jestli se budeme muset poohlídnout ještě po někom dalším. Přece jenom, ještě s náma neodehráli žádný koncerty, kde se dějou všechny zvěrstva, tak uvidíme, jestli to vydržej,“ doplňuje Durex z Hentai.

 

Do povědomí širší veřejnosti se Hentai Corporation dostali kontroverzním bobřím videoklipem ke skladbě Equilibristic Brides z prvního studiového alba The Spectre Of Corporatism: Starship Shaped Schnitzels From Planet Breadcrumbs Are Attacking A Giant Tree Monster Who Has A Vagina And Holds Hitler Hostage z roku 2013, které přesáhlo na serverech youtube a vimeo dohromady přes 1 milion zhlédnutí. Klip ale pohnul stojatými vodami internetu a vyvolal tak silné reakce mravokárců, že musel být stáhnut z YouTube. Na podzim 2016 vypustili další šokující videoklip Až ti řeknu, jenž je cover verzí písně Davida Kollera nahranou v rámci projektu David Koller & Friends.

 

Role předkapely se zhostí královehradecká čtveřice The Atavists. I oni uvedou nové album Lo-Fi Life a na Flédu tak přisurfují na vlně stoner rocku a špinavých kytar a zatáhnou návštěvníky do zvuku šedesátek.  

 

 

Ukázky

Hentai Corporation – Až ti řeknu – youtube ukázka

Hentai Corporation – Synthetic Limits (Of Blossoming Omnipotence) – youtube ukázka

Hentai Corporation – Equilibristic Brides – youtube ukázka

The Atavists – Let You Go – youtube ukázka

 

 

 

Hentai Corporation & The Atavists, Fléda, 20. března 2018, 19:00

Facebook událost
PŘEDPRODEJ +VSTUPNÉ:

200 Kč + poplatky sítě

 

Vaše názory

komentáře