HammerFall a jejich nová deska

Švédská metalová parta HammerFall odpovídá na množící se otázky kolem připravované desky. Tu začali natáčet v pondělí a opět k tomu přizvali producenta Fredrika Nordströma. Grafického zpracování obalu se ujal Andreas Marschall, který pro kapelu vytvořil v roce 2000 obal na album Renegade. To slibuje, že i tento obal by měl být něčím výjimečným.
Zatím nepojmenované album spatří světlo světa 29. srpna 2014, a ten samý den HammerFall zahrají v zábavním parku Liseberg v Göteborgu. Tím, jak uvádějí na své facebookové stránce sami HammerFall, odstartují novou éru. Ještě před tím však pro nedočkavce vyjde v červnu singl, a to jak v digitální podobě, tak i pro sběratele na vinylu.
Jak vloni poodhalil Oscar Dronjak: „Všichni máme plné ruce práce s různými hudebními projekty, ale člověk má najednou dobrý pocit, když může oznámit, že příští rok vydáme nové album HammerFall. Deska sice vyjde až v srpnu, ale už pracujeme na písních. Těžko dopředu odhadovat, jaké bude, když jsme na začátku, ale mám pocit, že to bude mix z toho nejlepšího, co jsme udělali v posledních letech. Pauza nám dala nový pohled na spoustu věcí a zdá se, že v novém materiálu se to zobrazí. Jsme všichni velmi rádi, že se to znovu děje, a že vám přineseme oživený a energií dobitý HammerFall.“
To je tak v kostce vše.
hammerfall-1

Vaše názory

komentáře