Eric Martin frontmen Mr.Big, míří do České republiky

Majitel jednoho z největších hlasů a charisma za poslední 3 dekády – Eric Martin frontmen Mr.Big, míří do České republiky!

Eric Martin je interpretem, který se svými domovskými Mr.Big dokázal prodat více než 7 miliónů nosičů. Jeho hity “Just take my heart”, “To be with you” anebo cover písně “Wild world” od Cata Stevense, zná snad každý.

Mr. Big mají v současné době koncertní pauzu. Jejich prozatím poslední album”…the stories we could tell” vyšlo předloni. Eric Martin má na svém kontě také řadu vynikajících sólových nahrávek, z nichž poslední “Mr. Rock vocalist“ byla vydána v roce 2012.

V současné době můžeme Erica Martina vidět při koncertování s německou metalovou operou Avantasia, která sklízí zasloužené ovace po celém světě. V únoru příštího roku budeme mít šanci vidět Erica Martina jako snad nikdy. Jen s akustickou kytarou a mikrofonem za doprovodu spoluhráče na kytaru a perkuse. Je více než jisté, že uslyšíme největší hity nejen od Mr. Big a jeho sólové kariéry, ale také jiné klasické rockové pecky.

Upozorňujeme, že kapacita všech koncertů je omezena.

14.února v Ostravě, klub Garage
15.února v Brně, klub Metro
16.února v Praze, Nová Chmelnice

Vstupenky za 590,- jsou v prodeji na www.mastersofrock.cz a v sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket Art.

Poslechněte si ukázku… “To be with you” https://www.youtube.com/watch?v=5QD5n98R_nk

EM - promo pic

Vaše názory

komentáře