CHRISTMAS METAL SYMPHONY

S blížícím se koncem roku 2013 bilancujeme, jaký že byl. Pro někoho úspěšný a pro někoho méně. Co se týká hudebního, myslím si, že byl velice zdařilý. Proběhlo mnoho festivalů, na kterých naši zemi navštívilo spousta zajímavých kapel a další bandy nás potěšily v rámci jejich turné na sólo koncertech.

A jako třešnička na dortu a tečku za letošním rockem 2013 udělal v Pražské Incheba aréně vánoční metalový koncert CHRISTMAS METAL SYMPHOHY. Zde jsme mohli na jednom pódiu vidět takové hvězdy metalového nebe jakými bezesporu jsou Joey Belladonna (Anthrax), Joacim Cans (Hammerfall), Udo Dirkschneider (U.D.O., ex-Accept), Chuck Billy (Testament), Michael Kiske ( Unisonic , ex-Helloween) a překrásná Floor Jansen (Nightwish). Před zaplněnou halou zazněly všechny pecky uvedených kapel jako Metalheart, I Want Out, Nemo, Hearts On Fire. Joey Belladonna střihl Highway To Hell od AC/DC a Floor s Joacimem dali krásný duet Phantom The Opera a mnoho dalších pecek. Na závěr nám všichni zapěli vánoční koledu, popřáli krásné a klidné vánoce a vše nejlepší do nového rocku 2014. Velice zdařilý závěr hudebního rocku 2013.

Dovolte mi, abych Vám, všem fandům rockové a metalové hudby, našeho webu a všem slušným lidem popřál za celou redakci našeho portálu krásné, klidné vánoce a do nového roku 2014 hodně zdraví, štěstí, úspěchů a mnoho zdařilých hudebních akcí, na kterých se budeme potkávat. HOY

Vaše názory

komentáře