ČAD (SVK), CONTRASTIC (CZE) a BRUTALLY DECEASED (CZE)

ČAD, CONTRASTIC a BRUTALLY DECEASED. Jen těžko budete v Česko-Slovensku na jaře tohoto roku hledat lépe obsazené turné! Spojení zmíněných kapel slibuje intenzivní koncertní zážitek a skvělou zábavu.

Poster_Cad, Contastic, Brutally Deceased
V čele trojlístku figuruje slovenská crustová modla ČAD, která má po více než patnácti letech hraní neobyčejně silnou pozici i na české scéně a proto je spojení s českými reprezentanty CONTRASTIC a BRUTALLY DECEASED více než logickým krokem. ČAD sbírají v posledních letech jeden vavřín za druhým, o čemž např. svědčí i vítězství ve slovenských hudebních cenách Anděl v kategorii Hard and Heavy, kde zabodovali se svou dosud poslední nahrávkou „Ťažký kov“.
Sekundovat jim na turné bude česká dvojice kapel, konkrétně mostecké electronic-grindové kombo CONTRASTIC, kteří se vloni po dlouhých osmi letech vrátili zpět na scénu, přičemž se hned představili na prestižních podnicích typu Brutal Assault nebo Maryland Death Fest. Kapela slibuje nové songy, merchandise a další překvapení.
Našlapanou trojici uzavírají pardubičtí BRUTALLY DECEASED, kteří budou na turné propagovat svou zbrusu novou desku „Black Infernal Vortex“, která vychází přesně 21.3.. BRUTALLY DECEASED se stali již záhy po vydání své prvotiny „Dead Lover’s Guide“ čelním tuzemským představitelem švédské old school death metalové scény a lze očekávat, že s příchodem nové desky svou pozici ještě upevní.

  • 21.3. Děčín – Coolna
  • 22.3. Praha – Black Pes
  • 28.3. Č.Budějovice – Velbloud
  • 29.3. Prostějov – Apollo 13
  • 11.4. Trenčín – Boogie Bar
  • 12.4. Bratislava – Randal

Turné ČAD, CONTRASTIC a BRUTALLY DECEASED začíná již 21.3. v Děčíně a končí 12.4. koncertem v Bratislavě. Více informací o koncertech se dozvíte buď na webu www.obscure.cz nebo na webovkách jednotlivých klubů nebo kapel.

Contrastic_foto

Brutally Deceased_ foto

Vaše názory

komentáře