Bohemian Metal Rhapsody vydává debutové DVD

 
Unikátní česká metalová rapsodie právě dnes debutuje svým prvním nosičem „Episode: Cosmos, part I“. Jedná se o výpravné live DVD, na kterém se představí bohatá skvadra českých pěveckých talentů jako jsou Petr Kutheil (finalista pěvecké soutěže Hlas), Lukáš Písařík, Eliška Hondlová, Petra „Gygy“ Gyongyosi, Viktorie Surmová a další. Dravé mládí doplňují ostřílení rockoví matadoři v čele s legendární zpěvačkou Tanjou, Izzim z DOGY nebo Pepou Michálkem z FORREST JUMP. Ti všichni společně s dalšími účinkujícími vystoupili s BMR před rokem v areálu Dolní oblasti Vítkovice v rámci festivalu Ostrava v plamenech. Záznam vystoupení je pak hlavní náplní novinkového DVD. To navíc doplňuje trojice videoklipů, dokument a fotogalerie. DVD vychází ve výpravném digipacku s grafickými motivy znázorňující zkázu současného světa a hledání cesty a odpovědí v kosmu. K dnešnímu dni se váže i premiéra live klipu „Štít“.
 
Ambiciózní projekt kapelníka skupiny CITRON Radima Pařízka vznikl před více než dvěma lety a svou koncertní premiéru měl tehdy na kultovním českém metalovém festivalu Masters of rock. BMR v počátcích prošly osobnosti jako Lucie Bílá, Kamil Střihavka nebo Honza Toužimský (ARAKAIN). S novým DVD startuje projekt také svou novou éru, která zahrnuje koncertní šnůru DVD festival tour 2019. Na českých festivalech se tak představí nový a neotřelý hudební prvek, který konečně rozvíří jinak tradiční zástupy kapel a umělců. Nově se na koncertech BMR objeví také kytarista z Faerských ostrovů Henri Joensen. Ten se (nejen) v Evropě proslavil se svou kapelou TÝR. První česká metalová rapsodie bude patřit také k nabité sestavě festivalu Benátská! nebo Trnkobraní Vizovice. Fanoušky čeká nejen hudební ale i vizuální zážitek. Ten umocní efektivní scéna s led obrazovkami, animacemi, pyroefekty a kostýmy. 
 
Nové DVD Bohemian Metal Rhapsody je možné objednávat online prostřednictvím e-shopu zde. K dostání bude i na všech koncertech.

 

Vaše názory

komentáře