Američtí Strife zpátky na Sedmičce

STRIFE (USA) zpátky na Sedmičce!

 

STRIFE /USA/ + SUPPRESSER /CZ/

 

01.07.2016 / KLUB 007 STRAHOV / 19:30

 

Rick Rodney a jeho kumpáni se po třech letech vrací tam, kam patří – na strahovskou Sedmičku! Kapela, která určovala životní směr celý jedný generaci v klubu, kterej jí určil generacím hned několika. Pražskou zastávku turné podpoří SUPPRESSER, ex-Point Blank Range a Abhorrence.

STRIFE (US, LA, WAR Records)
https://www.facebook.com/Strifelosangeles/

Do teď mnohým z nás zní v uších koncert Strife spolu s Narrows, kterej za vydatný podpory místních lumenů Got a Wolf vyplenil pražskou Sedmičku v roce 2013. Tři roky jsou adekvátní doba pro návrat na místo činu a vztyčení pochodně nad letní Prahou upadající do líný letargie. Poslední čtyřskladbový EP „Incision“ je shrnutím bouřlívý historie a je víc než příznačný, že Strife si nemohli vybrat pro tuhle věc lepší pojmenování. Řez do živýho. Tři kopance do břicha a jeden cover Black Flag jako dodělávka levym hákem přímo na beton. Na asfaltu se objevili i Human Furnace (Ringworm) a Aaron Melnick (Integrity), bicí si stejně jako v případě Witness a Rebirth střihnul Igor Cavalera (ex Sepulutra, Cavalera Conspiracy). EP vyšlo pod novym labelem WAR Records. kterej založil, Andrew Kline, kytarovej mág Strife. Skvělá příležitost, jak vidět diehards na místě k tomu nejpovolanějším. Carry the torch!

SUPPRESSER (SK, Blava)
https://suppresser.bandcamp.com/
Pohrobci po Abhorrence a Point Blank Range poprvý v Praze pod novou vlajkou. All-star tým z bratislavský stoky v novym kabátě na místě, který je vítá jako pokrevní bratry. 2-step a masáž ušních bubínků. There´s no justice but there´s still vengeance

VSTUP: 300 CZK – pouze na místě
Rezervace na www.klub007strahov.cz

Koncert je nekuřácký, prosíme, respektujte to.STRIFE_poster

Vaše názory

komentáře