UNAUSSPRECHLICHEN KULTEN

nahrávám mapu....

Datum / čas
Dne - 03.09.2014 v 19:00

Místo konání
Modrá Vopice

Kategorie

Pořadatel

Cena: 199,- KčObjednat vstupenky


  • UNAUSSPRECHLICHEN KULTEN (Chil)
  • ZOMBIEFICATION (Mex)
  • INCARCERATION (Bra)
  • HEAVING EARTH (Cz)

 

Ve středu 3. září se nad Modrou Vopicí setmí. Je naplánován příjezd mocných kapel z Amerického kontinentu nazvaný The Hooded Baphomet Tour v čele s nekompromisními Unaussprechlichen Kulten, které podpoří na cestě Evropou Zombiefication, Incarceration. Jako domácí support se tentokrát představí Heaving Earth z hlavního města.

Unaussprechlichen Kulten se zformovali v Chile (Santiago) roku 1999. Ideologicky (hudebně, umělecky) jsou spjati s dědictvím amerického spisovatele Howarda Phillipa Lovecrafta. V jejich hudbě naleznete odkazy na kapely jako INCANTATION, IMMOLATION, PENTAGRAM (Chile), MORBID ANGEL (old), MORTA SKULD, DISMEMBER, SADISTIC INTENT, DEMIGOD (old)… V současné době jsou UNAUSSPRECHLICHEN KULTEN jednou z nejsilnějších a nejrespektovanějších představitelů “occult death metalu“ v jižní Americe. V dnešních dnech vychází u německého vydavetelství Iron Bonehead nové LP s názvem „Baphomet Pan Shub-Niggurath“, kterému je toto turné věnováno na jeho podporu.

Mexičtí Zombiefication se zformovali v roce 2009 a za tu dobu stihli nahrát tři alba a jedno EP. Představí se se svým chorobným záhrobním death metalem, který nenechá nikoho chladným. Jejich zatím poslední album “Procession Through Infestation“ vychází u respektovaného českého vydavatelství Doomentia Records.

Brazilští Incarceration se představili českému publiku minulý rok po boku death metalových Escarnium. Od té doby odehráli několik vystoupení po Evropě a zatím jejich poslední zásek byl na populárním německém festivalu Party San. Pro všechny maniaky, kteří uctívají staré kulty jako Slayer, Sepultura, Repugnant, Dark Angel, buďte připraveni!

Tento silný line-up doplní na pražském koncertu česká death metalová peklem nasáklá kapela Heaving Earth, která zde představí nový materiál z připravované desky, která vyjde v průběhu podzimu u Lavadome Productions.

The Hooded Baphomet Tour bude pro všechny fanoušky smrtícího kovu svátkem. Přijďte podpořit death metalový underground!

 

RUNNING ORDER:

 

  • 20:00 – 20:35 – Heaving Earth
  • 20:55 – 21:30 – Incarceration
  • 21:45 – 22:30 – Zombiefication
  • 22:45 – 23:45 – Unaussprechlichen Kulten

U.Kulten

Vaše názory

komentáře