THE DEAD GOATS (PL)

nahrávám mapu....

Datum / čas
Dne - 22.05.2014 v 20:00

Místo konání
Modrá Vopice

Kategorie

Pořadatel
Obscure Promotion

Cena: 150,- KčObjednat vstupenky


Polští The Dead Goats se představí 3× v ČR! Švédským oldschool death metalem nasáklá kapela se členy Neuropathie zahraje na konci května v Praze, Břeclavi a Pardubicích.

Na základech elitní grindcorové Neuropathie vznikla v polském Bialystoku kapela, která svojí muzikou vzdává hold kapelám které vládly na přelomu 80. a 90 let ve Švédsku –THE DEAD GOATS. Muzika, se kterou kapela přichází není v žádném směru inovativní, ale nejdeme zde vše, co máme na tomto stylu rádi. Fanoušci kapel jako jsou Dismember a Entombed uslyší oldschool death metal s prvky crust/punku i s poctivou dávkou rock’n rollu. Kapela má na svém kontě dlouhohrající desku Path of the Goat, EP Childern of the Fungus a aktuální demo Ferox, které představí na svých prvních českých zastávkách.
V pražské Modré Vopici se kromě této kapely představí zaběhnutá úderka PSYCHOTIC DESPAIR, která si zde zahraje, po dlouhých sedmi měsících, v kompletní 5ti členné sestavě. V průběhu března Psychotici odjeli krátké kondiční tour po Itálii, kde pod vedením Ossieho ladili formu a jsou tedy snad dobře připraveni na další death/grindovou jízdu.
Další vystupující skupinou na této akci budou pardubičtí DYSANGELIUM drtící death metal ve stylu Krabathoru. Aktuálně koncertně velmi aktivní kapela odjela minulý měsíc několik koncertů s německými Purgatory a stále podporuje debutní nahrávku Maniachrist.
Aby toho nebylo málo tak v neposlední řadě se zde představí kolínští SECTESY, kteří tráví poslední měsíce na hřbitově intenzivním natáčením videoklipů k aktuální desce The Shreds of Oblivion, které zaujalo i místní tisk. Kapela kolem Dejvyho Krédla hraje minimum koncertů a tak budou mít fanoušci této prohnilé oldschool death/doom formace jedinečnou příležitost shlédnout je naživo.
Celý večer odpálí grindcorové komando GREEDHALE, které se přižene až z Českého Těšína a nasype do nás materiál z prvotiny No One in Their Right Mind, která spatřila světlo světa v loňském roce pod Bizzare Leprous Production.

Running order:

19:15 – 19:45 Greedhale
20:00 – 20:30 Sectesy
20:50 – 21:30 Psychotic Despair
21:50 – 22:30 Dysangelium
22:50 – 23:30 The Dead Goats

Další vystoupení:

  • 23. Května 2014, Břeclav – Piksla – All Metal Heads Spending Loud Night vol. 7
  • 24. Května 2014, Pardubice – Memory Remains VIII

Plakat The Dead Goats

Vaše názory

komentáře