NIGHTWISH (FIN)

nahrávám mapu....

Datum / čas
Dne - 07.12.2015 v 20:00

Místo konání
Tipsport Aréna

Kategorie

Pořadatel
Pragokoncert

Cena: ,- KčObjednat vstupenky


Fenomenální finská kapela NIGHTWISH potvrdila turné a zastaví se také v ČR! A nebude sama! Spolu s NIGHTWISH přijedou i ARCH ENEMY a AMORPHIS. Nenechte si proto ujít výjimečnou možnost vidět všechny tyto skvělé kapely v jeden večer a na jednom místě adventně naladěné Prahy! Takový koncert se hned tak opakovat nebude, proto přijďte 7. 12. 2015 do Tipsport Arény!
Finská metalová sestava natočila první společné album se zpěvačkou Floor Jansen. Ta nahradila Anette Olzon, jež s kapelou strávila pět let a podílela se na dvou deskách. Nahrávání se ze zdravotních důvodů neúčastnil ani bubeník Jukka Nevalainen.
První ochutnávkou z chystané nahrávky je skladba Élan. Podle samotných Nightwish se na albu Endless Forms Most Beautiful snoubí nová éra kapely s minulostí a vlivem nádherné finské přírody.
Společně s Nightwish se v Praze představí Arch Enemy, kteří letos slaví dvacáté výročí existence. Třetí kapelou večera budou finští Amorphis. Vstupenky jsou k dispozici ve třech cenových relacích: 790 Kč (stání), 1090 Kč (stání před pódiem) a 1290 Kč, 1500 Kč (sezení na tribuně).

[contact-form-7 id=“3741″ title=“Zájezd“]

Vaše názory

komentáře