IRON MAIDEN opět v České republice

nahrávám mapu....

Datum / čas
Dne - 08.06.2014 v 19:00

Místo konání
Velodrom Brno

Kategorie

Pořadatel
Live Nation

Cena: 1290,- KčObjednat vstupenky


Po roce se opět vrací do České republiky legendární IRON MAIDEN v rámci svého světového turné s novým programem MAIDEN ENGLAND SHOW. Vystoupí 8. června 2014 pod širým nebem na brněnském Velodromu. Brněnský koncert pořádá společnost Live Nation Česká republika.

„V loňském roce jsme v České republice zažili skvělé chvíle a fanoušci na našem pražském koncertě byli úžasní, takže jsme začali přemýšlet o svém návratu. Vždycky jsme si koncerty v České republice velmi užívali, především díky skvělým fanouškům. Maiden do České republiky jezdí již 20 let, ale v Brně jsme nikdy nehráli, takže cítíme, že je nejvyšší čas se představit i fanouškům v této části republiky. Už se nemůžeme dočkat, až všechny poprvé uvidíme,“ uvedl frontman kapely Bruce Dickinson.

Koncertní termíny v roce 2014 budou závěrečnou částí světového turné Maiden England. S tím Iron Maiden zavítali i na festival Rock in Rio, který zakončovali – na jejich vyprodané vystoupení se během několika hodin prodalo 90 tisíc vstupenek. Turné skončilo v Chile na stadionu Estadio Nacional v Santiagu, kde koncert Iron Maiden shlédlo 60 105 fanoušků.
Ve stejném roce vidělo tuto show 95 tisíc návštěvníků festivalu v Doningtonu a téměř 30 tisíc fanoušků v pražské Synot Tip Aréně. Turné bude zakončeno 5. července koncertem na festivalu Sonicsphere v Knebworthu.
Zdroj: Idnes.cz
ironmaiden

Vaše názory

komentáře