Hammerfall (SWE) – Pardubice

nahrávám mapu....

Datum / čas
Dne - 11.12.2015 v 20:00

Místo konání
Aréna Pardubice

Kategorie

Pořadatel
Pragokoncert

Cena: 690,- KčObjednat vstupenky


Chystá se další heavy metalový útok – HAMMERFALL přijedou do Pardubic!

Silný, majestátný a melodický heavy metal v podání severské legendy bude vždy psát historii tvrdé hudby. Skvělé kytarové riffy, hromové bicí a vynikající zpěv této kapely se již dávno stal hymnou.

Po tom co doslova dobyli Masters Of Rock, se k nám Hamerfall vrací na samostatný koncert. Populární Švédové na obrovské ovace zareagovali velmi rychle a mají ohromnou chuť hrát dál! Nové album je doslova nabité energií a samotné vystoupení ještě více. Navíc poslední deska loni debutovala v první desítce prodejních žebříčků alb a v USA se mezi nováčky dostala dokonce na samotný vrchol!

Kladivouni se s aktuálním albem “(r)Evolution” navázali na své legendární období, kdy se deskami „Glory To The Brave“ a „Legacy of Kings“ zapsali do dějin heavy metalové bible. HAMMERFALL sobě, ale hlavně fanouškům dokážou, že ještě nepatří do starého železa a že v nich metalový oheň stále ještě nevyhasl.

Přijďte si užít pořádně energický metalový večer již 11. prosince v ČEZ Aréně, Pardubice!

Vstupenky za cenu 690 Kč si zakupte na www.mastersofrock.cz nebo v obvyklých předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro a TicketArt.

Vaše názory

komentáře