ESCAPE THE FATE (US)

nahrávám mapu....

Datum / čas
Dne - 17.10.2014 v 20:00

Místo konání
Podnik

Kategorie

Pořadatel
Obscure Promotion

Cena: 450,- KčObjednat vstupenky


Post-hardcorová americká formace ESCAPE THE FATE zahájí své evropské turné 17. října v Praze. Společnost jí budou dělat rockově ladění krajané NEW YEARS DAY a tuzemští zástupci ABYSS, WATCHING ME, kteří koncert úderem osmé hodiny otevřou. Vstupenky jsou k dostání ve všech běžných předprodejních sítích, bližší informace pak nabídnou webové stránky www.obscure.cz.

ESCAPE THE FATE jsou kromě nadprůměrného skladatelského talentu obdařeni také schopností neustále vytvářet turbulence v osobních vztazích a proto není žádným divem, že v kapele již nepůsobí její zakladatel Ronnie Radke, který dlouhodobě nezvládal své problémy s drogami a v kapele jej nahradil Craig Mabbitt. I přes tyto výrazné otřesy dokázali ESCAPE THE FATE natočit vynikající desku „Ungrateful“, které bude věnováno právě aktuální evropské turné. Album „Ungrateful“ vzniklo pod producentským dohledem Johna Feldmanna a výsledkem je kompaktní materiál, který evokuje srovnání s největšími ikonami hard rocku/heavy metalu. ESCAPE THE FATE na desce vypadají, že konečně našli svou cestu, o čemž se budeme moci přesvědčit na živo již 17. října v Podniku.
Poster Escape The Fate

Supportem pátečního koncertu bude americká alternativně rocková kapela NEW YEARS DAY, vedená frontmankou Ashley Costello. Kalifornská formace bude propagovat své zbrusu nové EP nazvané „Epidemic“.
Celý koncert pak otevře tuzemská post-hardcorová formace ABYSS, WATCHING ME, která původně vznikla v roce 2011 v ruském Stavropolu a v letošním roce zažila svůj reunion.

Koncert začíná ve 20:00, dveře klubu se otevřou v 19:00.

Vaše názory

komentáře