A PALE HORSE NAMED DEATH (USA) & BLOOD RUNS DEEP (SWI)

nahrávám mapu....

Datum / čas
Dne - 22.02.2014 v 20:00

Místo konání
Nová Chmelnice

Kategorie

Pořadatel
Obscure Promotion

Cena: 470,- KčObjednat vstupenky


Americká kapela A PALE HORSE NAMED DEATH získala za necelé čtyři roky svého fungování pozoruhodný kredit, který v tuzemských končinách ještě posílil po jejich vystoupení na festivalu Brutal Assault před dvěma lety. Od této doby vydali APHND své druhé album „Lay My Soul To Waste“, v rámci jehož propagace se také představí 22. února v Praze v klubu Nová Chmelnice.APHND_foto1

Kapelu založila v roce 2011 v Brooklynu žijící dvojice Sal Abruscato (původní bubeník Type 0 Negative) a producentské eso Matt Brown (známý především ze Seventh Void). Brzy poté následovalo debutové album „And Hell Will Follow Me“, které se neslo ve stoner/gothic/doomovém duchu a nejeden fanoušek si při jeho poslechu vzpomněl právě na nejlepší léta zmíněných Type 0 Negative. Na prvotině se podílela řada zvučných jmen, jako například Keith Caputo z Life of Agony nebo Bobby Hambel z Biohazard.

V loňském roce se kapela připomněla vydáním druhé desky „Lay My Soul To Waste“, která zaznamenala ještě větší ohlas a jméno A PALE HORSE NAMED DEATH začalo po právu rezonovat v uších všech posluchačů kvalitního gothic/doom metalu. APHND se zde prezentují silnými a temnými sabbathovskými riffy a celkové hudební souznění Abruscata a Browna zařazuje tuto nahrávku mezi nejzásadnější výtvory uplynulého roku.

 

Po jejich premiérovém klubovém koncertu z roku 2012 přijíždějí APHND podruhé do Prahy, aby se představili v klubu Nová Chmelnice a jedná se právě o ten druh koncertu, který byste neměli minout.

Jako support se zde představí švýcarská gothic/doom metalová formace BLOOD RUNS DEEP, která taktéž představí svou novinku v podobě desky „Into The Void“.

 

Vstupenky na koncert jsou k dostání ve všech běžných předprodejních sítích a budou i na místě. Koncert začne úderem 20. hodiny. Více informací na www.obscure.cz.

Poster_APHND_Praha

Vaše názory

komentáře