HUNTRESS (USA), BATTLECROSS (USA)

nahrávám mapu....

Datum / čas
Dne - 22.06.2014 v 20:00

Místo konání
Randal Club

Kategorie

Pořadatel
Obscure Promotion

Cena: ,- KčObjednat vstupenky


Pokud vám současná heavymetalová scéna připadá nudná a fádní, rozhodně byste si neměli nechat ujít koncert amerických kapel HUNTRESS a BATTLECROSS, které se v rámci svého evropského turné představí v neděli 22.6. v Bratislavě v klubu Randal.

Na kalifornské čtveřici HUNTRESS vás jako první zaujme charizmatická zpěvačka Jill Janus, která se kromě velmi atraktivního zjevu může pochlubit také nebývale širokým rozsahem čtyř oktáv, díky kterému v minulosti koketovala také s operním světem, aby však nakonec, ovlivněna kalifornským kabaretními a nihilistickými hudebními kluby, zaujala místo leadera heavymetalové formace, která si po svém vzniku v roce 2009 začala říkat HUNTRESS. Již v roce 2012 jim vyšlo debutové album „Spell Eater“, na kterém jasně definovali své hudební směřování, které spočívá v kommbinaci tradičního heavymetalového soundu s patrnými vlivy thrash a doom metalu. K HUNTRESS dále patří okultisticky laděné texty, které svým nenapodobitelným a teatrálně laděným přednesem reprodukuje právě nezkrotitelná frontwoman Jill Janus. HUNTRESS se díky své rostoucí popularitě objevili na celé řadě významných akcí, na něž navazuje právě nyní startující evropské turné, na kterém bude kapela propagovat své zbrusu nové album nazvané „Starbound Beast“.

Huntress foto3

Společně s HUNTRESS se v Bratislavě představí další americká formace BATTLECROSS. Kapela založená v roce 2003 produkuje mix thrashe a melodického death metalu a od svého založení má za sebou tři vydaná alba. Podobně jako jejich výše zmínění krajané, i BATTLECROSS jsou rostoucí kapelou, která se díky své popularitě představila na několika větších akcích, jmenujme například předskakování na koncertech Metallicy nebo In Flames. Není pochyb o tom, že spojení HUNTRESS a BATTLECROSS zaručuje výjimečný koncertní zážitek, který ocení všichni fanoušci originálně pojaté tvrdé hudby.

Koncert začíná v klubu Randal ve 20:00h, vstupenky za 14 Eur budou k dostání pouze na místě. Více informací naleznete na webu www.obscure.cz.

Související odkazy:

http://battlecrossmetal.com/

http://huntresskills.com/

www.randalclub.eu

Vaše názory

komentáře

Reklama
Full_Banner
Dnešní výročí
  • Narození
  • 1945 •  Stu Cook - Credence Clearwater Revival (74)
  • 1945 •  Björn Ulvaeus - ABBA (74)
  • 1958 •  Fish - Marillion (61)
  • Vydání
  • 1980 •  Black Sabbath - Heaven and Hell (39)
Kam na bigbít
Akce redakce
Chcete být v předstihu informováni o chystaných akcích RMP, jako jsou zájezdy za bigbítem atp.?
Přihlaste se k odběru novinek.

Reklama